Serwis obiadowy dla 12 os. / 44 części - G465 YVONNE
Opis produktu
Serwis obiadowo kawowy porcelanowy 84 elementy na 12 osób Yvonne Ola
Porcelanowy serwis obiadowo kawowy na 12 osób Yvonne Ola to kompletny zestaw naczyń do codziennego użytkowania oraz eleganckiego serwowania posiłków. 84 elementy pozwalają w pełni wyposażyć stół w talerze, filiżanki, półmiski oraz dodatki niezbędne podczas rodzinnych spotkań i przyjęć.
Klasyczna biała porcelana została wzbogacona o subtelne zdobienie w postaci platynowych punktów, które nadają zastawie nowoczesny i elegancki wygląd. Zaokrąglone kształty kolekcji Yvonne zapewniają wygodę użytkowania i ponadczasowy styl pasujący do każdej aranżacji stołu.
Serwis obiadowy porcelanowy nadaje się do mycia w zmywarce, co sprawia, że jest praktycznym wyborem zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. To idealny zestaw dla osób szukających trwałej i estetycznej zastawy stołowej.
| Produkt | Serwis obiadowo kawowy porcelanowy |
| Ilość elementów | 84 elementy |
| Liczba osób | 12 osób |
| Talerz głęboki 22,5 cm | 12 szt. |
| Talerz płytki 26 cm | 12 szt. |
| Talerz deserowy 19 cm | 12 szt. |
| Talerz płytki 17 cm | 12 szt. |
| Półmisek owalny 33 cm | 1 szt. |
| Półmisek owalny 36 cm | 1 szt. |
| Rawier 23 cm | 1 szt. |
| Salaterka 15 cm | 2 szt. |
| Salaterka 23 cm | 1 szt. |
| Salaterka 26 cm | 1 szt. |
| Sosjerka | 0,45 l – 1 szt. |
| Dzbanek | 200 ml – 1 szt. |
| Filiżanka | 250 ml – 12 szt. |
| Spodek 15,7 cm | 12 szt. |
| Cukiernica | 250 ml – 1 szt. |
| Imbryk | 1300 ml – 1 szt. |
| Tacka prostokątna 36 cm | 1 szt. |
Opinie klientów
5.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Zobacz także
-
Cena 270,00 zł
-
Cena 250,00 zł
-
Cena 290,00 zł
-
Cena 250,00 zł
-
Cena 21,00 zł
-
Cena 35,00 zł
-
Cena 99,00 zł
-
Cena 79,00 zł
-
Cena 1 180,00 zł
-
Cena 56,00 zł
-
Cena 69,00 zł
-
Cena 1 180,00 zł
-
Cena 999,00 zł
-
Cena 999,00 zł
-
Cena 999,00 zł
-
Cena 1 355,00 zł
Nowości które właśnie trafiły do sklepu
Zobacz nowości
-
Cena 79,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 640,00 zł
-
Cena 1 470,00 zł
-
Cena 13,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 49,00 zł
-
Cena 239,00 zł
-
Cena 99,00 zł
-
Cena 85,00 zł
-
Cena 358,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 59,00 zł