Garnitur do kawy na 12 osób (40el) Chodzież - Yvonne E615 TEZEO
Opis produktu
Garnitur do kawy na 12 osób Yvonne E615 TEZEO Chodzież
Serwis kawowy na 12 osób Yvonne E615 TEZEO to porcelanowy zestaw o klasycznej formie. Fason Yvonne wyróżnia się ponadczasowym wyglądem, który dobrze prezentuje się na stole podczas spotkań w większym gronie.
Zestaw zawiera filiżanki o pojemności 250 ml ze spodkami, talerzyki deserowe oraz elementy do serwowania kawy, takie jak imbryk, cukiernica, dzbanuszek i taca do ciasta. Dzięki temu umożliwia wygodne podanie kawy oraz dodatków dla większej liczby gości.
Produkt nadaje się do mycia w zmywarce. Nie należy stosować w kuchence mikrofalowej.
| Produkt | Garnitur do kawy |
| Liczba osób | 12 |
| Liczba elementów | 40 |
| Filiżanka ze spodkiem | 250 ml / 15,7 cm – 12 szt. |
| Talerz deserowy | 17 cm – 12 szt. |
| Imbryk | 1,2 L – 1 szt. |
| Cukiernica | 0,25 L – 1 szt. |
| Dzbanuszek | 0,2 L – 1 szt. |
| Taca | 36 cm – 1 szt. |
| Fason | Yvonne |
| Dekoracja | E615 TEZEO |
| Zmywarka | Tak |
| Mikrofala | Nie |
Opinie klientów
0.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Zobacz także
-
Cena 270,00 zł
-
Cena 250,00 zł
-
Cena 290,00 zł
-
Cena 250,00 zł
-
Cena 21,00 zł
-
Cena 35,00 zł
-
Cena 99,00 zł
-
Cena 1 750,00 zł
-
Cena 79,00 zł
-
Cena 1 180,00 zł
-
Cena 56,00 zł
-
Cena 69,00 zł
-
Cena 1 180,00 zł
-
Cena 999,00 zł
-
Cena 999,00 zł
-
Cena 999,00 zł
Nowości które właśnie trafiły do sklepu
Zobacz nowości
-
Cena 79,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 640,00 zł
-
Cena 1 470,00 zł
-
Cena 13,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 49,00 zł
-
Cena 239,00 zł
-
Cena 99,00 zł
-
Cena 85,00 zł
-
Cena 358,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 59,00 zł