Garnitur do kawy dla 6 osób 18 el. Margaret Mediolan G906
Opis produktu
Garnitur do kawy dla 6 osób Margaret Mediolan G906
Serwis kawowy na 6 osób Margaret Mediolan G906 to porcelanowy zestaw oparty na historycznym fasonie zaprojektowanym w 1976 roku przez Wincentego Potackiego. Kolekcja Margaret należy do klasyki ćmielowskiego wzornictwa.
Dekoracja Mediolan wyróżnia się zdobieniami w formie złotych łańcuchów, które nadają całości wyrazisty, dekoracyjny charakter. Zestaw dobrze prezentuje się na stole podczas spotkań przy kawie.
Komplet zawiera filiżanki o pojemności 220 ml, spodki oraz talerzyki deserowe, co pozwala na wygodne podanie kawy wraz z dodatkami.
| Produkt | Garnitur do kawy |
| Liczba osób | 6 |
| Liczba elementów | 18 |
| Filiżanka | 220 ml – 6 szt. |
| Spodek | 15,7 cm – 6 szt. |
| Talerz płytki | 19 cm – 6 szt. |
| Fason | Margaret |
| Dekoracja | Mediolan G906 |
Opinie klientów
0.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Zobacz także
-
Cena 1 180,00 zł
-
Cena 310,00 zł
-
Cena 999,00 zł
-
Cena 840,00 zł
-
Cena 510,00 zł
-
Cena 574,00 zł
-
Cena 1 750,00 zł
-
Cena 7 800,00 zł
-
Cena 4 550,00 zł
-
Cena 1 290,00 zł
-
Cena 590,00 zł
-
Cena 740,00 zł
-
Cena 999,00 zł
-
Cena 770,00 zł
-
Cena 1 355,00 zł
-
Cena 999,00 zł
Nowości które właśnie trafiły do sklepu
Zobacz nowości
-
Cena 79,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 640,00 zł
-
Cena 1 470,00 zł
-
Cena 13,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 49,00 zł
-
Cena 239,00 zł
-
Cena 99,00 zł
-
Cena 85,00 zł
-
Cena 358,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 59,00 zł