Garnitur do kawy dla 12 osób 40 el. Ćmielów- Astra Meander G904
1 463,41 zł
Cena
1 463,41 zł
bez VAT
Promocja trwa do %s
1 800,00 zł
Cena
1 800,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Opis produktu
Opis produktu
Garnitur do kawy dla 12 osób Astra Meander G904 Ćmielów
Serwis kawowy na 12 osób Astra Meander G904 to porcelanowy zestaw o klasycznej formie z dekoracyjnym wykończeniem. Połączenie zieleni i złota nadaje całości elegancki i wyrazisty charakter.
Zestaw zawiera filiżanki o pojemności 250 ml, spodki oraz talerzyki deserowe, a także imbryk, cukiernicę, dzbanek i prostokątną tackę. Dzięki temu umożliwia wygodne serwowanie kawy oraz dodatków dla większej liczby gości.
Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce ani do używania w kuchence mikrofalowej.
| Produkt | Garnitur do kawy |
| Liczba osób | 12 |
| Liczba elementów | 40 |
| Filiżanka | 250 ml – 12 szt. |
| Spodek | 14 cm – 12 szt. |
| Talerz deserowy | 17 cm – 12 szt. |
| Imbryk | 1200 ml – 1 szt. |
| Cukiernica | 300 ml – 1 szt. |
| Dzbanek | 300 ml – 1 szt. |
| Tacka | 36 cm – 1 szt. |
| Fason | Astra |
| Dekoracja | Meander G904 |
| Kolor | Zielony, złoty |
| Zmywarka | Nie |
| Mikrofala | Nie |
Opinie klientów
Opinie klientów
0.00
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Garnitur do kawy dla 12 osób 40 el. Ćmielów- Astra Meander G904
Nowości które właśnie trafiły do sklepu
Zobacz nowości
-
Cena 129,00 zł
-
Cena 103,00 zł
-
Cena 236,00 zł
-
Cena 169,00 zł
-
Cena 189,00 zł
-
Cena 189,00 zł
-
Cena 99,00 zł
-
Cena 89,00 zł
-
Cena 56,00 zł
-
Cena 89,00 zł
-
Cena 125,00 zł
-
Cena 99,00 zł
-
Cena 139,00 zł
-
Cena 225,00 zł
-
Cena 379,00 zł
-
Cena 416,00 zł