Filiżanka ze spodkiem 0,45 l - G682 YVONNE Złoty Miraż Chodzież
Opis produktu
Filiżanka ze spodkiem 0,45 l Yvonne G682 Złoty Miraż Chodzież porcelanowa
Filiżanka porcelanowa Yvonne G682 Złoty Miraż to elegancka propozycja dla osób, które cenią klasyczne formy i subtelne zdobienia. Zestaw składa się z filiżanki o dużej pojemności 0,45 l oraz dopasowanego spodka, co sprawia, że doskonale sprawdzi się do serwowania kawy, herbaty lub napojów mlecznych.
Fason Yvonne wyróżnia się delikatnie zaokrągloną linią i ponadczasową formą. Dekoracja Złoty Miraż dodaje całości eleganckiego charakteru i sprawia, że filiżanka dobrze prezentuje się zarówno na co dzień, jak i podczas spotkań przy stole.
Produkt wykonany jest z porcelany w kolorze białym. Filiżanka nadaje się do mycia w zmywarce oraz do używania w kuchence mikrofalowej, co zapewnia wygodę użytkowania na co dzień.
| Produkt | Filiżanka ze spodkiem |
| Fason | Yvonne |
| Zdobienie | G682 Złoty Miraż |
| Kolor porcelany | biały |
| Pojemność filiżanki | 0,45 l |
| Wysokość filiżanki | 8 cm |
| Średnica filiżanki | 10 cm |
| Spodek | 15,7 cm |
| Ilość elementów | 2 części (filiżanka + spodek) |
Opinie klientów
0.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Zobacz także
-
Cena 125,00 zł
-
Cena 32,00 zł
-
Cena 28,00 zł
-
Cena 35,00 zł
-
Cena 145,00 zł
-
Cena 125,00 zł
-
Cena 13,00 zł
-
Cena 350,00 zł
-
Cena 93,00 zł
-
Cena 230,00 zł
-
Cena 19,00 zł
-
Cena 26,00 zł
-
Cena 85,00 zł
-
Cena 48,00 zł
-
Cena 16,00 zł
-
Cena 40,00 zł
Nowości które właśnie trafiły do sklepu
Zobacz nowości
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 35,00 zł
-
Cena 187,00 zł
-
Cena 200,00 zł
-
Cena 74,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 129,00 zł
-
Cena 103,00 zł
-
Cena 236,00 zł