Filiżanka niska ze spodkiem 220ml Talerz deserowy 17cm Astra G684 Królewski Błękit
Opis produktu
Zestaw filiżanka niska Ćmielów Astra Królewski Błękit G684 220 ml ze spodkiem i talerzykiem deserowym
Zestaw filiżanka niska Ćmielów Astra Królewski Błękit G684 o pojemności 220 ml ze spodkiem i talerzykiem deserowym to porcelana o eleganckim, dekoracyjnym charakterze. Połączenie głębokiego błękitu ze złotymi zdobieniami nadaje całości wyrazistego i klasycznego wyglądu.
Niska forma filiżanki sprawia, że zestaw wyróżnia się na tle standardowych modeli, a pojemność 220 ml sprawdzi się do kawy lub herbaty. Dodatkowy talerzyk deserowy pozwala wygodnie podać ciasto lub słodki dodatek.
Fason Astra charakteryzuje się łagodnymi liniami i dobrze wyważonymi proporcjami, dzięki czemu zestaw sprawdzi się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i eleganckich spotkań przy stole.
Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce ani do używania w mikrofalówce ze względu na złote zdobienia.
| Produkt | Zestaw filiżanka niska ze spodkiem i talerzykiem |
| Marka | Ćmielów |
| Kolekcja | Astra |
| Dekoracja | Królewski Błękit G684 |
| Pojemność filiżanki | 220 ml |
| Średnica spodka | 14 cm |
| Średnica talerzyka | 17 cm |
| Skład zestawu | filiżanka niska 220 ml 1 szt, spodek 14 cm 1 szt, talerzyk deserowy 17 cm 1 szt |
Opinie klientów
0.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Nowości które właśnie trafiły do sklepu
Zobacz nowości
-
Cena 79,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 640,00 zł
-
Cena 1 470,00 zł
-
Cena 13,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 49,00 zł
-
Cena 239,00 zł
-
Cena 99,00 zł
-
Cena 85,00 zł
-
Cena 358,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 59,00 zł