Filiżanka espresso Rococo 0001 o pojemność 100 ml ze spodkiem
Opis produktu
Filiżanka do espresso Ćmielów Rococo Maria Białe 0001 100 ml ze spodkiem
Filiżanka do espresso Ćmielów Rococo Maria Białe 0001 o pojemności 100 ml ze spodkiem to klasyczna porcelana przeznaczona do serwowania espresso oraz małej czarnej kawy. Charakterystyczny fason Rococo wyróżnia się dekoracyjnymi reliefami oraz elegancką, miękką linią inspirowaną stylem Rococo Sevres.
Dekoracja Maria Białe 0001 podkreśla subtelny i ponadczasowy charakter porcelany Ćmielów. Klasyczna biała porcelana dobrze prezentuje się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i przy bardziej eleganckich okazjach. Filiżanka może być kompletowana z innymi elementami kolekcji Rococo Maria Białe, tworząc spójny serwis kawowy.
Pojemność 100 ml sprawia, że model doskonale nadaje się do espresso. Wygodne ucho oraz odpowiednio wyprofilowany spodek zapewniają komfort użytkowania podczas codziennych spotkań przy kawie.
Produkt nadaje się do mycia w zmywarce oraz używania w kuchence mikrofalowej.
| Produkt | Filiżanka porcelanowa do espresso ze spodkiem |
| Marka | Ćmielów |
| Fason | Rococo |
| Dekoracja | Maria Białe 0001 |
| Pojemność | 100 ml |
| Średnica spodka | 12,5 cm |
| Zmywarka | Tak |
| Mikrofala | Tak |
| Skład zestawu | filiżanka 100 ml 1 szt, spodek 12,5 cm 1 szt |
Opinie klientów
0.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Zobacz także
-
Cena 50,00 zł
-
Cena 59,00 zł
-
Cena 45,00 zł
-
Cena 40,00 zł
-
Cena 40,00 zł
-
Cena 49,00 zł
-
Cena 63,00 zł
-
Cena 46,00 zł
-
Cena 44,00 zł
-
Cena 55,00 zł
-
Cena 51,00 zł
-
Cena 42,00 zł
-
Cena 63,00 zł
-
Cena 40,00 zł
-
Cena 49,00 zł
-
Cena 63,00 zł
Nowości które właśnie trafiły do sklepu
Zobacz nowości
-
Cena 35,00 zł
-
Cena 187,00 zł
-
Cena 200,00 zł
-
Cena 74,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 129,00 zł
-
Cena 103,00 zł
-
Cena 236,00 zł
-
Cena 169,00 zł
-
Cena 189,00 zł
-
Cena 189,00 zł
-
Cena 99,00 zł
-
Cena 89,00 zł
-
Cena 56,00 zł
-
Cena 89,00 zł
-
Cena 125,00 zł