FILIŻANKA ZE SPODKIEM 250ml Jenny Verde GX04
Opis produktu
Filiżanka ze spodkiem z kolekcji Jenny Verde to dekoracyjny zestaw porcelanowy przeznaczony do serwowania kawy lub herbaty. Komplet obejmuje filiżankę o pojemności 250 ml oraz spodek o średnicy 15,7 cm.
Kolekcja Jenny Verde została oparta na fasonie zaprojektowanym przez Romana Szlachetkę i wyróżnia się bogatą dekoracją inspirowaną włoskimi mozaikami oraz ornamentyką roślinną.
Wzór łączy odcienie zieleni z wielobarwnymi detalami i subtelnymi złoceniami, tworząc spójną i dekoracyjną kompozycję.
Filiżanka dobrze sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i jako element bardziej wyrazistej aranżacji stołu.
To propozycja dla osób, które szukają porcelany o charakterze dekoracyjnym i niebanalnym stylu.
Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce ani do używania w mikrofalówce ze względu na zdobienia.
| Produkt | Filiżanka porcelanowa ze spodkiem |
| Marka | Ćmielów |
| Kolekcja | Jenny |
| Dekoracja | Verde GX04 |
| Projektant | Roman Szlachetka |
| Pojemność | 250 ml |
| Średnica spodka | 15,7 cm |
| Skład zestawu | filiżanka 250 ml 1 szt, spodek 15,7 cm 1 szt |
Opinie klientów
0.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Zobacz także
-
Cena 126,00 zł
-
Cena 135,00 zł
-
Cena 129,00 zł
-
Cena 150,00 zł
-
Cena 139,00 zł
-
Cena 50,00 zł
-
Cena 140,00 zł
-
Cena 135,00 zł
-
Cena 230,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 46,00 zł
-
Cena 42,00 zł
-
Cena 36,00 zł
-
Cena 135,00 zł
-
Cena 50,00 zł
-
Cena 56,00 zł
Nowości które właśnie trafiły do sklepu
Zobacz nowości
-
Cena 1 350,00 zł
-
Cena 368,00 zł
-
Cena 56,00 zł
-
Cena 222,00 zł
-
Cena 84,00 zł
-
Cena 240,00 zł
-
Cena 240,00 zł
-
Cena 69,00 zł
-
Cena 54,00 zł
-
Cena 54,00 zł
-
Cena 99,00 zł
-
Cena 55,00 zł
-
Cena 199,00 zł
-
Cena 63,00 zł
-
Cena 147,00 zł
-
Cena 159,00 zł