ĆMIELÓW FILIŻANKA 250 ML ZE SPODKIEM ASTRA 3604
Opis produktu
Filiżanka Ćmielów Astra 3604 250 ml ze spodkiem złoty pasek
Filiżanka Ćmielów Astra 3604 o pojemności 250 ml ze spodkiem to porcelana o klasycznej formie, wzbogacona subtelnym złotym zdobieniem. Delikatny złoty pasek na krawędzi filiżanki i spodka nadaje jej eleganckiego charakteru.
Fason Astra charakteryzuje się łagodnymi liniami i dobrze wyważonymi proporcjami, dzięki czemu filiżanka sprawdzi się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i bardziej formalnych spotkań przy stole.
Pojemność 250 ml odpowiada klasycznej filiżance do kawy lub herbaty. Produkt zapakowany jest w pudełko, dzięki czemu może stanowić elegancki pomysł na prezent.
Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce ani do używania w mikrofalówce ze względu na złote zdobienia.
| Produkt | Filiżanka porcelanowa ze spodkiem |
| Marka | Ćmielów |
| Kolekcja | Astra |
| Dekoracja | 3604 złoty pasek |
| Pojemność | 250 ml |
| Średnica spodka | 14 cm |
| Opakowanie | produkt pakowany w pudełko |
| Skład zestawu | filiżanka 250 ml 1 szt, spodek 14 cm 1 szt |
Opinie klientów
0.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Zobacz także
-
Cena 135,00 zł
-
Cena 135,00 zł
-
Cena 135,00 zł
-
Cena 135,00 zł
-
Cena 135,00 zł
-
Cena 135,00 zł
-
Cena 130,00 zł
-
Cena 135,00 zł
-
Cena 1 190,00 zł
-
Cena 2 560,00 zł
-
Cena 890,00 zł
-
Cena 2 100,00 zł
-
Cena 2 440,00 zł
-
Cena 1 290,00 zł
-
Cena 130,00 zł
-
Cena 139,00 zł
Nowości które właśnie trafiły do sklepu
Zobacz nowości
-
Cena 35,00 zł
-
Cena 187,00 zł
-
Cena 200,00 zł
-
Cena 74,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 129,00 zł
-
Cena 103,00 zł
-
Cena 236,00 zł
-
Cena 169,00 zł
-
Cena 189,00 zł
-
Cena 189,00 zł
-
Cena 99,00 zł
-
Cena 89,00 zł
-
Cena 56,00 zł
-
Cena 89,00 zł
-
Cena 125,00 zł