Garnitur do kawy dla 6 osób 22 el. Astra Ellada G339
1 048,78 zł
Cena
1 048,78 zł
Promocja trwa do %s
1 290,00 zł
Cena
1 290,00 zł
Promocja trwa do %s
dostępny
Opis produktu
Opis produktu
Garnitur do kawy dla 6 osób Astra Ellada G339
Serwis kawowy na 6 osób Astra Ellada G339 to porcelanowy zestaw o klasycznej formie. Fason Astra wyróżnia się łagodnie zarysowanymi liniami i wyważonymi proporcjami, dzięki czemu dobrze prezentuje się na stole.
Zestaw zawiera filiżanki o pojemności 250 ml, spodki oraz talerzyki deserowe, a także imbryk, cukiernicę, dzbanek i prostokątną tackę. Dzięki temu umożliwia wygodne serwowanie kawy wraz z dodatkami.
Serwis sprawdzi się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i przy spotkaniach przy stole.
| Produkt | Garnitur do kawy |
| Liczba osób | 6 |
| Liczba elementów | 22 |
| Filiżanka | 250 ml – 6 szt. |
| Spodek | 14 cm – 6 szt. |
| Talerz płytki | 17 cm – 6 szt. |
| Imbryk | 1200 ml – 1 szt. |
| Cukiernica | 300 ml – 1 szt. |
| Dzbanek | 300 ml – 1 szt. |
| Tacka | 36 cm – 1 szt. |
Opinie klientów
Opinie klientów
0.00
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Garnitur do kawy dla 6 osób 22 el. Astra Ellada G339
Zobacz także
-
Cena 1 880,00 zł
-
Cena 1 160,00 zł
-
Cena 1 750,00 zł
-
Cena 1 290,00 zł
-
Cena 740,00 zł
-
Cena 2 560,00 zł
-
Cena 2 440,00 zł
-
Cena 890,00 zł
-
Cena 2 100,00 zł
-
Cena 1 740,00 zł
-
Cena 890,00 zł
-
Cena 1 190,00 zł
-
Cena 130,00 zł
-
Cena 1 180,00 zł
-
Cena 310,00 zł
-
Cena 999,00 zł
Nowości które właśnie trafiły do sklepu
Zobacz nowości
-
Cena 79,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 640,00 zł
-
Cena 1 470,00 zł
-
Cena 13,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 49,00 zł
-
Cena 239,00 zł
-
Cena 99,00 zł
-
Cena 85,00 zł
-
Cena 358,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 59,00 zł