FIGURKA PORCELANOWA Seksbomba
Opis produktu
Figurka porcelanowa Seksbomba Ćmielów proj. Henryk Jędrasiak
Porcelanowa figurka „Seksbomba” zaprojektowana przez Henryka Jędrasiaka w 1958 roku to jeden z najbardziej charakterystycznych projektów polskiego wzornictwa. Przerysowana, geometryczna forma wyróżnia ją na tle klasycznych figurek kobiecych.
Postać przedstawia stylizowaną kobietę w modnym stroju, z wyraźnie zaakcentowanymi detalami. Trójkątna bryła oraz uproszczona forma nadają figurce nowoczesny i wyrazisty charakter.
Model należy do kolekcji porcelany Ćmielów i stanowi propozycję dla kolekcjonerów oraz osób ceniących design i odważne formy dekoracyjne.
| Produkt | Figurka porcelanowa |
| Motyw | Seksbomba |
| Projektant | Henryk Jędrasiak |
| Rok projektu | 1958 |
| Numer katalogowy | 79 |
| Długość | 65 mm |
| Wysokość | 275 mm |
| Szerokość | 65 mm |
Opinie klientów
0.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Zobacz także
-
Cena 44,00 zł
-
Cena 56,00 zł
-
Cena 31,00 zł
-
Cena 35,00 zł
-
Cena 350,00 zł
-
Cena 53,00 zł
-
Cena 72,00 zł
-
Cena 39,00 zł
-
Cena 72,00 zł
-
Cena 93,00 zł
-
Cena 59,00 zł
-
Cena 149,00 zł
-
Cena 66,00 zł
-
Cena 175,00 zł
-
Cena 518,00 zł
-
Cena 112,00 zł
Nowości które właśnie trafiły do sklepu
Zobacz nowości
-
Cena 35,00 zł
-
Cena 187,00 zł
-
Cena 200,00 zł
-
Cena 74,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 129,00 zł
-
Cena 103,00 zł
-
Cena 236,00 zł
-
Cena 169,00 zł
-
Cena 189,00 zł
-
Cena 189,00 zł
-
Cena 99,00 zł
-
Cena 89,00 zł
-
Cena 56,00 zł
-
Cena 89,00 zł
-
Cena 125,00 zł