FIGURKA PORCELANOWA Indyk
Opis produktu
Figurka porcelanowa Indyk Ćmielów proj. Mieczysław Naruszewicz
Porcelanowa figurka „Indyk” zaprojektowana przez Mieczysława Naruszewicza w 1956 roku to klasyczny przykład polskiego wzornictwa Ćmielów. Charakterystyczna forma i dopracowane detale nadają figurce wyrazisty, dekoracyjny charakter.
Każda figurka wykonywana jest ręcznie z wysokiej jakości porcelany i ręcznie zdobiona farbami ceramicznymi. Produkt posiada oznaczenia podszkliwne i naszkliwne oraz logo producenta.
Do figurki dołączany jest certyfikat autentyczności z unikatowym numerem wyrobu. Produkt pakowany jest w eleganckie pudełko prezentowe, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.
| Produkt | Figurka porcelanowa |
| Motyw | Indyk |
| Projektant | Mieczysław Naruszewicz |
| Rok projektu | 1956 |
| Numer katalogowy | 141 |
| Długość | 65 mm |
| Wysokość | 95 mm |
| Szerokość | 115 mm |
Opinie klientów
0.00
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Zobacz także
-
Cena 44,00 zł
-
Cena 56,00 zł
-
Cena 31,00 zł
-
Cena 35,00 zł
-
Cena 350,00 zł
-
Cena 53,00 zł
-
Cena 72,00 zł
-
Cena 39,00 zł
-
Cena 72,00 zł
-
Cena 93,00 zł
-
Cena 59,00 zł
-
Cena 149,00 zł
-
Cena 66,00 zł
-
Cena 175,00 zł
-
Cena 518,00 zł
-
Cena 112,00 zł
Nowości które właśnie trafiły do sklepu
Zobacz nowości
-
Cena 35,00 zł
-
Cena 187,00 zł
-
Cena 200,00 zł
-
Cena 74,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 129,00 zł
-
Cena 103,00 zł
-
Cena 236,00 zł
-
Cena 169,00 zł
-
Cena 189,00 zł
-
Cena 189,00 zł
-
Cena 99,00 zł
-
Cena 89,00 zł
-
Cena 56,00 zł
-
Cena 89,00 zł
-
Cena 125,00 zł