🚚
Darmowa dostawa od 550 zł
📦
Bezpieczne pakowanie
🇵🇱
Polska porcelana i ceramika
🚚
Darmowa dostawa od 550 zł
GARNITUR DO KAWY YVONNE 3604 CHODZIEŻ 12 OSÓB 40 ELEMENTÓW
682,93 zł
Cena
682,93 zł
bez VAT
Promocja trwa do %s
840,00 zł
Cena
840,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Opis produktu
Opis produktu
Garnitur do kawy dla 12 osób Yvonne 3604 Złota Linia Chodzież
Serwis kawowy na 12 osób Yvonne 3604 Złota Linia to porcelanowy zestaw o klasycznej formie z dekoracyjnym wykończeniem. Fason Yvonne wyróżnia się ponadczasowym wyglądem, a złota linia nadaje całości elegancki charakter.
Zestaw zawiera filiżanki o pojemności 250 ml, spodki oraz talerzyki deserowe, a także imbryk, cukiernicę, mlecznik i tacę. Dzięki temu umożliwia wygodne serwowanie kawy oraz dodatków dla większej liczby gości.
| Produkt | Garnitur do kawy |
| Liczba osób | 12 |
| Liczba elementów | 40 |
| Filiżanka | 250 ml – 12 szt. |
| Spodek | 15,7 cm – 12 szt. |
| Talerz deserowy | 17 cm – 12 szt. |
| Imbryk | 1,3 L – 1 szt. |
| Cukiernica | 0,25 L – 1 szt. |
| Mlecznik | 0,2 L – 1 szt. |
| Taca | 36 cm – 1 szt. |
| Fason | Yvonne |
| Dekoracja | 3604 Złota Linia |
Opinie klientów
Opinie klientów
0.00
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
GARNITUR DO KAWY YVONNE 3604 CHODZIEŻ 12 OSÓB 40 ELEMENTÓW
Zobacz także
-
Cena 270,00 zł
-
Cena 250,00 zł
-
Cena 290,00 zł
-
Cena 250,00 zł
-
Cena 21,00 zł
-
Cena 35,00 zł
-
Cena 99,00 zł
-
Cena 1 750,00 zł
-
Cena 79,00 zł
-
Cena 1 320,00 zł
-
Cena 56,00 zł
-
Cena 69,00 zł
-
Cena 1 180,00 zł
-
Cena 999,00 zł
-
Cena 999,00 zł
-
Cena 999,00 zł
Nowości które właśnie trafiły do sklepu
Zobacz nowości
-
Cena 299,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 35,00 zł
-
Cena 187,00 zł
-
Cena 200,00 zł
-
Cena 74,00 zł
-
Cena 98,00 zł
-
Cena 129,00 zł
-
Cena 103,00 zł
-
Cena 236,00 zł